UPADŁOŚĆ KONSUMECKA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć przed złożeniem wniosku o upadłość konsumencką

Ponad 100 odbytych konsultacji i lista 18 najważniejszych pytań, na które MUSISZ poznać odpowiedź, zanim zdecydujesz się na złożenie wniosku o upadłość. Zapisz się teraz do mojego Newsroomu a pełna publikacje otrzymasz w 5 minut na maila.

O Autorze

Wojciech Piłat, adwokat, doktor nauk prawnych, licencjonowany doradca restrukturyzacyjny (licencja Ministra Sprawiedliwości nr 983), Autor pierwszego polskiego bloga o restrukturyzacji i upadłości. www.prawo-upadłościowe.pl, Specjalizuje się w obsłudze firm ze szczególnym uwzględnieniem tematyki restrukturyzacji oraz upadłości, w tym również upadłości konsumenckiej. Łączna wartość kapitału zakładowego przedsiębiorstw, którym doradzał w toku upadłości i restrukturyzacji, przekroczyła 500 mln zł.


Stały ekspert prawny portali www.wyborcza.biz i www.gazeta.pl. Występował jako konsultant prawny w wielu programach telewizyjnych, publikacjach prasowych oraz audycjach radiowych, w tym w TVN, TVN24, TVP2, TV Polsat, Radio TOK FM, Gazety Wyborczej, Rzeczpospolitej, Dziennika Gazeta Prawna itp.

adwokat dr Wojciech Piłat, Partner Zarządzający Kancelarii

Rekomendacje