Już od czterech lat istnieją nowe możliwości poprawy sytuacji finansowej Twojej firmy. Jednak wciąż jeszcze korzysta z nich bardzo niewiele osób.

Nowe Prawo restrukturyzacyjne i Prawo upadłościowe zawierają nieistniejące wcześniej możliwości i rozwiązania prawne, które pozwalają na porozumienie się ze swoimi wierzycielami. Pozwalają one w sposób bezpieczny: powstrzymać egzekucje komornicze, wypracować najlepsze możliwe propozycje układowe i porozumieć się z wierzycielami. Dają także możliwość optymalizacji działania firmy – rozwiązania zbędnych i kosztownych umów, czy też sprzedaży niepotrzebnych aktywów w firmie.

Dodatkowo istnieją także rozwiązania pozaprawne. Nie jest sztuką zoptymalizować koszty, ważne jednak, by zrobić to w sposób dla Ciebie bezpieczny. Sprawdź, w jaki sposób Twoja spółka może zredukować ponoszone koszty obsługi zadłużenia. Bank zmniejszył Twojej spółce zdolność kredytową, postawił w stanie wymagalności kredyty spółki? Nie wiesz jak i czy możesz się porozumieć z bankami lub innymi wierzycielami?

Jeżeli z kolei Twoim problemem są wierzyciele, których nie jesteś w stanie spłacić tak szybko, jakbyś chciał, to może należałoby zająć się tym w sposób kompleksowy. Potrzebujesz pomocy w negocjacjach z wierzycielami? Chcesz wiedzieć, czy sytuacja Twojej spółki definiuje już konieczność złożenia wniosku o upadłość? Umów się na konsultacje z doświadczonym adwokatem, specjalistą prawa upadłościowego i doradcą restrukturyzacyjnym już teraz – przygotuj się na przyszłość.

Zapewnij sobie i swojej rodzinie właściwe poczucie bezpieczeństwa i nie zwlekaj podjęciem właściwych decyzji. Lek jest najgorszym doradcą – zacznij działać i dowiedz się jak najszybciej Twoja spółka może wyjść z kłopotów finansowych.

Umów się na darmową konsultację telefoniczną i porozmawiaj z doświadczonym adwokatem i syndykiem, który wielu ludzi przeprowadził z sukcesem przez proces upadłości.