Zostało coraz mniej czasu do wejścia w życie dużych i zasadniczych zmian w upadłości konsumenckiej. Zaczną one obowiązywać już od 24 marca 2020 r. – a zatem już za dwa miesiące.

Obecnie jest zatem najwłaściwszy czas, by fachowo ocenić Twoją sytuację. Sprawdź, czy możesz jeszcze uratować swoją firmę lub swoje domowe finanse! Może upadłość to ostateczność, na którą możesz jeszcze poczekać, negocjując z wierzycielami o nową szansę – pomożemy Ci!

To jasne, że właściwe działanie wymaga odpowiednich i fachowych przygotowań. Czy czas na działanie nadejdzie za dwa miesiące? Wówczas należałoby już teraz zacząć się do tego przygotowywać. A może jednak warto spróbować jeszcze teraz, na obecnych zasadach. Jesteśmy specjalistami od takich spraw i potrafimy to właściwie ocenić. Przemawia za nami 27 lat doświadczenia, tysiące godzin pracy i setki z sukcesem poprowadzonych w tym czasie spraw.

Możesz ulżyć swojej firmie i sobie w natłoku codziennych telefonów od windykatorów – zdaj się na pomoc naszej kancelarii. Poprowadzimy negocjacje z wierzycielami, zaproponujemy stosowne ugody – pomożemy Ci. Jesteśmy w tym dobrzy. Jeśli nie wierzysz, sprawdź choćby rekomendacje od  niektórych z naszych klientów, zamieszczone na naszej stronie internetowej. Oczywiście nawet w wypadku sukcesu udzielenie rekomendacji jest Twoim prawem, a nie obowiązkiem – na Twoje życzenie zrobimy wszystko, by Twoje prywatne sprawy pozostały wyłącznie między nami, co jest zresztą regułą w prowadzonych przez nas sprawach.

Zyskasz spokój i pewność, że Ty i Twoja firma jesteś na dobrej drodze do wyjścia z kłopotów – gdy omówisz swoja sytuację z doświadczonym doradcą restrukturyzacyjnym

Umów się na darmową konsultację telefoniczną i przekonaj się, jaka opcja wyjścia z kłopotów będzie dla Ciebie lub Twojej firmy najlepszym rozwiązaniem problemów.