DARMOWY WEBINAR

Skuteczne Oddłużenie i Ratowanie Finansów

23 KWIETNIA - CZWARTEK - GODZ.19:00

JAK W OBECNEJ SYTUACJI SKUTECZNIE NAPRAWIĆ FINANSE FIRMY I FINANSE OSOBISTE?

DOŁĄCZ BEZPŁATNIE

days
hours
minutes
seconds

23 KWIETNIA - CZWARTEK - GODZ.19:00

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS WEBINARU?

Jak skutecznie wyjść w dzisiejszej sytuacji z kłopotów finansowych? Od czego powinieneś rozpocząć swoje działania "antykryzysowe"?

Poznasz realne możliwości pomocy dla Ciebie i Twojego biznesu, także w ramach Tarczy Antykryzysowej (dane aktualizowane na bieżąco) - dowiesz się do jakiej grupy ryzyka się zaliczasz i które narzędzia będą dla Ciebie optymalne.

Poznasz właściwe schematy komunikacji z wierzycielami (banki, partnerzy biznesowi, komornicy), by chronić swoje interesy i efektywnie rozwiązać problem

Dla wytrwałych - instrukcja samodzielnego wykonania Schematu Oddłużenia wraz z możliwością odbycia darmowej porady prawnej z ekspertem.

CO JESZCZE POTRZEBUJESZ WIEDZIEĆ?

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne

Spotkanie odbędzie się na platformie webinarowej, do której link z prawem dostępu dostaniesz w dniu spotkania - upewnij się, że po zapisie przyjdzie do Ciebie potwierdzenie subskrybcji - jeżeli nie - zapisz się jeszcze raz.

Jeżeli podasz błędny mail - zaproszenie z prawem dostępu nie zostanie do Ciebie wysłane. Dlatego prosimy - wpisz poprawny email w trakcie rejestracji.

Spotkanie będzie nagrywane i przez kilka dni udostępniane uczestnikom do ponownego odsłuchania - za darmo.

SPOTKAJ EKSPERTA

Adwokat dr Wojciech Piłat

Partner Zarządzający Kancelarii Piłat i Partnerzy, Syndyk, Doradca Restrukturyzacyjny, Ekspert Prawa Upadłościowego i Prawa Restrukturyzacyjnego

Wojciech Piłat, adwokat, doktor nauk prawnych, licencjonowany doradca restrukturyzacyjny (licencja Ministra Sprawiedliwości nr 983), Autor pierwszego polskiego bloga o restrukturyzacji i upadłości. www.prawo-upadłościowe.pl, Specjalizuje się w obsłudze firm ze szczególnym uwzględnieniem tematyki restrukturyzacji oraz upadłości, w tym również upadłości konsumenckiej. Łączna wartość kapitału zakładowego przedsiębiorstw, którym doradzał w toku upadłości i restrukturyzacji, przekroczyła 500 mln zł.

Liczba miejsc w pokoju webinarowym ograniczona - zapisz się teraz