DARMOWY WEBINAR

JAK SKUTECZNIE WYJŚĆ Z KŁOPOTÓW FINANSOWYCH?

10 CZERWCA - ŚRODA - GODZ.19:00

NAPRAW FINANSE SWOJE I FIRMY ORAZ ZACZNIJ EFEKTYWNE ODDŁUŻANIE

DOŁĄCZ BEZPŁATNIE

days
hours
minutes
seconds

10 CZERWCA - ŚRODA - GODZ.19:00

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS WEBINARU?

Poznasz parametry klasyfikacji ryzyka finansowego i ocenisz, do której z grup ryzyka zaliczasz się Ty lub Twoja firma oraz co powinieneś dalej robić.

Przekażę Ci właściwe schematy komunikacji z wierzycielami (banki, partnerzy biznesowi, komornicy), abyś chronił swoje interesy i jednocześnie efektywnie rozwiązywał problemy.

Otrzymasz bonus - instrukcję samodzielnego wykonania Schematu Oddłużenia wraz z możliwością odbycia darmowej porady prawnej z ekspertem.

CO JESZCZE POTRZEBUJESZ WIEDZIEĆ?

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne

Spotkanie odbędzie się na platformie webinarowej, do której link z prawem dostępu dostaniesz w dniu spotkania - upewnij się, że po zapisie przyjdzie do Ciebie potwierdzenie subskrybcji - jeżeli nie - zapisz się jeszcze raz.

Jeżeli podasz błędny mail - zaproszenie z prawem dostępu nie zostanie do Ciebie wysłane. Dlatego prosimy - wpisz poprawny email w trakcie rejestracji.

Spotkanie będzie nagrywane i przez kilka dni udostępniane uczestnikom do ponownego odsłuchania - za darmo.

SPOTKAJ EKSPERTA

Adwokat dr Wojciech Piłat

Partner Zarządzający Kancelarii Piłat i Partnerzy, Syndyk, Doradca Restrukturyzacyjny, Ekspert Prawa Upadłościowego i Prawa Restrukturyzacyjnego

Wojciech Piłat, adwokat, doktor nauk prawnych, licencjonowany doradca restrukturyzacyjny (licencja Ministra Sprawiedliwości nr 983), Autor pierwszego polskiego bloga o restrukturyzacji i upadłości. www.prawo-upadłościowe.pl, Specjalizuje się w obsłudze firm ze szczególnym uwzględnieniem tematyki restrukturyzacji oraz upadłości, w tym również upadłości konsumenckiej. Łączna wartość kapitału zakładowego przedsiębiorstw, którym doradzał w toku upadłości i restrukturyzacji, przekroczyła 500 mln zł.

Liczba miejsc w pokoju webinarowym ograniczona - zapisz się teraz