The Business Ebook Covid-19

7 NARZĘDZI KTÓRE POMOGĄ RATOWAĆ CI DZISIAJ TWÓJ MAJĄTEK I TWÓJ BIZNES

3 kategorie przedsiębiorców i 3 różne grupy ryzyka oraz możliwości dedykowane ich sytuacji. Dowiedz się w której grupie jesteś i co powinieneś zrobić, by w obecnej sytuacji jak najlepiej zabezpieczyć siebie, swój majątek i swoją firmę.

Język publikacji to czysta praktyka ujeta z perspektywy przejrzystych instrukcji dla czytającego

Możliwości z Tarczy Antykryzysowej

Zamiast czytać kilka opracowań - w tym jednym miejscu dowiesz się o jaką pomoc możesz się ubiegać, na jak długo i w jakiej wysokości z tytułu Tarczy Antykryzysowej. Być może ona uratuje Twój biznes a może jest już na nią za późno...

Możliwości z Prawa Restrukturyzacyjnego

Możliwości z Prawa Upadłościowego

Prawo restrukturyzacyjne to nie zawsze pierwszy krok do upadłości - to pierwszy krok do nowego odrodzenia. A tak jest w każdym kryzysie - konieczne zmiany niosą nowy początek. Dowiedz się, czy proponowane rozwiązanie są adekwatne dla Twojego biznesu, czy sama Tarcza mu wystarczy

Nie należy bać się upadłości. Na 100% złożonych wniosków do Sądu klientów kancelarii aż 60% kończy się ugodą z wierzycielami wraz ze stosownym zabezpieczeniem majątku osobistego jeszcze przed ogłoszeniem decyzji. Przekonaj się, czy to rozwiązanie pomoże i Twojej firmie.

O Autorze

Wojciech Piłat, adwokat, doktor nauk prawnych, licencjonowany doradca restrukturyzacyjny (licencja Ministra Sprawiedliwości nr 983), Autor pierwszego polskiego bloga o restrukturyzacji i upadłości. www.prawo-upadłościowe.pl, Specjalizuje się w obsłudze firm ze szczególnym uwzględnieniem tematyki restrukturyzacji oraz upadłości, w tym również upadłości konsumenckiej. Łączna wartość kapitału zakładowego przedsiębiorstw, którym doradzał w toku upadłości i restrukturyzacji, przekroczyła 500 mln zł.


Stały ekspert prawny portali www.wyborcza.biz i www.gazeta.pl. Występował jako konsultant prawny w wielu programach telewizyjnych, publikacjach prasowych oraz audycjach radiowych, w tym w TVN, TVN24, TVP2, TV Polsat, Radio TOK FM, Gazety Wyborczej, Rzeczpospolitej, Dziennika Gazeta Prawna itp.

adwokat dr Wojciech Piłat, Partner Zarządzający Kancelarii

Rekomendacje