SZANSA NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ PRAWNĄ Z JEDNYM Z NAJLEPSZYCH EKSPERTÓW W POLSCE

SKUTECZNE ROZWIĄZANIE PROBLEMÓW FINANSOWYCH

10 LIPCA - PIĄTEK - MIĘDZY 10:00 A 15:00

BEZPŁATNA PORADA PRAWNA W TWOJEJ SPRAWIE - ODBIERZ ZAPROSZENIE TERAZ

days
hours
minutes
seconds

CO ZAPEWNI CI KONSULTACJA W RAMACH DNIA DARMOWEJ PORADY?

Opowiesz ekspertowi o swojej sytuacji i palących problemach finansowych - będziesz miał na to od 15 do 20 minut. Po potwierdzeniu rezerwacji otrzymasz maila z instrukcją, jak przygotować się do konsultacji, by okazała się ona dla Ciebie jak najbardziej efektywna.

Dowiesz się, co i jak powinieneś zacząć robić, by jak najszybciej rozpocząć rozwiązanie zdiagnozowanych problemów i zatrzymać negatywne konsekwencje zaistniałej sytuacji

Otrzymasz dodatkowe narzędzia prawne, które adwokat dr Wojciech Piłat wyjaśni Ci, jak powinieneś wypełnić, by kancelaria mogła wykonać dla Ciebie wstępną Prognozę Oddłużenia. Dzięki niej dowiesz się, jakie kroki prawne są rekomendowane do istniejących problemów oraz zobaczysz prognozowany przez kancelarię czas ich rozwiązania.

Będziesz mógł zadać przygotowane pytania oraz otrzymasz merytoryczne i dedykowane Twojej sytuacji odpowiedzi.

PORADŹ SIĘ EKSPERTA

Adwokat dr Wojciech Piłat

Partner Zarządzający Kancelarii Piłat i Partnerzy, Syndyk, Doradca Restrukturyzacyjny, Ekspert Prawa Upadłościowego i Prawa Restrukturyzacyjnego

Wojciech Piłat, adwokat, doktor nauk prawnych, licencjonowany doradca restrukturyzacyjny (licencja Ministra Sprawiedliwości nr 983), Autor pierwszego polskiego bloga o restrukturyzacji i upadłości. www.prawo-upadłościowe.pl, Specjalizuje się w obsłudze firm ze szczególnym uwzględnieniem tematyki restrukturyzacji oraz upadłości, w tym również upadłości konsumenckiej. Łączna wartość kapitału zakładowego przedsiębiorstw, którym doradzał w toku upadłości i restrukturyzacji, przekroczyła 500 mln zł. Jeden z najlepszych specjalistów od restrukturyzacji finansów w Polsce. Cytowany często w Gazecie Prawnej oraz innych programach ekonomicznych skutecznie pomógł już ponad 100 spółek kapitałowych oraz ponad 200 przedsiębiorcom.

Liczba zaproszeń na Dzień Darmowej Porady ograniczona - odbierz swoje zaproszenie TERAZ